Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
1. | Renmotor Jinolice | JC | 16,15 | 16,08 | 16,15 | |
2. | Trnava | TR | 16,43 | 16,43 | 16,15 | |
3. | Olešná | HB | 16,46 | 16,24 | 16,46 | |
4. | Mladoňovice | TR | 16,62 | 16,62 | 16,12 | |
5. | Plumlov | PV | 16,70 | 16,70 | 16,32 | |
6. | Zahorčice | ST | 16,80 | 16,80 | 16,37 |
|
7. | Únětice 1911 A | PJ | 16,82 | 16,82 | 16,44 | |
8. | Letohrad - Kunčice B | UO | 16,85 | 16,11 | 16,85 | |
9. | Letohrad - Jeleni | UO | 16,94 | 16,72 | 16,94 | |
9. | Radostín nad Oslavou | ZR | 16,94 | 16,94 | 16,60 | |
11. | Pšánky | HK | 16,96 | 16,96 | 16,24 | |
12. | Krotějov | TA | 16,98 | 16,98 | 16,89 | |
13. | Trnov | RK | 17,05 | 16,75 | 17,05 | |
14. | Lavičky | ZR | 17,13 | 17,13 | 16,54 | |
15. | Nevcehle | JI | 17,36 | 17,36 | 16,58 | |
16. | Bezděkov pod Třemšínem | PB | 17,54 | 17,54 | 16,36 | |
17. | Obrubce | MB | 17,69 | 17,69 | 16,97 | |
18. | Bohdalín | PE | 17,70 | 17,70 | 17,14 | |
19. | Moravany | PA | 17,71 | 17,71 | 16,58 | |
20. | Oponešice | TR | 17,92 | 17,92 | 17,11 | |
21. | Chotěmice | TA | 17,93 | 17,93 | 17,87 | |
22. | Choltice | PA | 18,58 | 18,58 | 17,74 | |
23. | Nevřeň | PS | 18,89 | 18,88 | 18,89 |
|
24. | Záchlumí | UO | 19,18 | 19,15 | 19,18 | |
25. | Petrovice B | TR | 20,58 | 20,58 | 18,03 | |
26. | Chářovice | BN | 20,92 | 17,44 | 20,92 | |
27. | Velké Hoštice | OP | 21,24 | 15,92 | 21,24 | |
28. | Chroustovice | CR | 30,21 | 29,51 | 30,21 | |
29. | Čechtín | TR | NP | NP | NP | |
29. | Zlatá Olešnice | JN | NP | NP | NP | |
29. | Čikov | TR | NP | NP | NP | |
29. | Slepotice | PA | NP | NP | NP | |
29. | Srch | PA | NP | NP | NP | |
29. | Kunemil | HB | NP | NP | NP | |
29. | Zderaz | CR | NP | NP | NP | |
29. | Pasohlávky | BO | NP | NP | NP | |
29. | Stradouň | UO | NP | NP | NP | |
29. | Krasonice | JI | NP | NP | NP | |
29. | Hrobice | PA | NP | NP | NP | |
29. | Bašnice | JC | NP | NP | NP | |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
1. | Stará Říše | JI | 16,79 | 16,79 | 16,68 | |
2. | Slepotice | PA | 17,66 | 16,94 | 17,66 | |
3. | Dvorce | TA | 17,73 | 17,73 | 17,38 | |
4. | Sloup | PZ | 17,85 | 17,55 | 17,85 | |
5. | Libuň | JC | 17,87 | 17,87 | 16,37 | |
6. | Holice | PA | 17,94 | 17,94 | 17,90 | |
7. | Hrobice Explosia | PA | 18,30 | 17,59 | 18,30 | |
8. | Stradouň | UO | 24,61 | 23,17 | 24,61 | |
9. | Radíkov | PR | 25,30 | 25,30 | 16,83 | |
10. | Stéblová | PA | 33,36 | 18,76 | 33,36 | |
11. | Nepomuky | UO | NP | NP | NP | |
11. | Skrochovice | OP | NP | NP | NP | |
11. | Dlouhá Ves | RK | NP | NP | NP | |
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Tip nejlepšího času
Muži
Ženy
Videa a fotografie soutěže
Komentáře