Liga: | VCPR |
Místo: | Opatovice |
Okres: | Přerov |
Kraj: | Olomoucký |
Kdy: | 10. 06. 2023 13:00 |
Kontakt: | David Roman |
Telefon: | 608914177 |
Začátek rezervace: | 29. 05. 2023 17:00 |
Konec rezervace: | 09. 06. 2023 17:00 |
Začátek tipování: | 10. 06. 2023 20:00 |
Konec hlasování: | 10. 06. 2023 00:00 |
Zadal: | David Roman |
Kalendář: | Soutěž ve formátu iCal |
Určeno pro: | Veteran, Muži, Ženy |
Zařazeno do: | Požární útok |
Stránky pořadatele: |
Poznámka pořadatele
SDH OPATOVICE
POŘÁDÁ V SOBOTU
10. ČERVNA 2023
56. ROČNÍK SOUTĚŽE
O PUTOVNÍ POHÁR ZASTUPITELSTVA OBCE OPATOVICE
zařazené do 28. ročníku VC OSH Přerov, Memoriálu Leopolda Koutného
Místo konání: OPATOVICE - sportovní areál TJ SOKOL
Startovné: 200,- Kč za družstvo
Začátek soutěže: 13:00 hod.
Kategorie: MUŽI 3B
MUŽI 35+ 2B
ŽENY 2B
DOROST 2B
Soutěž bude probíhat dle pravidel VC OSH Přerov.
Ohodnocení družstev :
Muži:
1. místo 1500,- Kč + pohár + věcná cena
2. místo 1200,- Kč + pohár + věcná cena
3. místo 1000,- Kč + pohár + věcná cena
4. místo 800,- Kč
5. místo 600,- Kč
Ženy:
1. místo 1200,- Kč + pohár + věcná cena
2. místo 1000,- Kč + pohár + věcná cena
3. místo 800,- Kč + pohár + věcná cena
4. místo 500,- Kč
5. místo 200,- Kč
Muži 35+:
1. místo 1000,- Kč + pohár + věcná cena
2. místo 800,- Kč + pohár + věcná cena
3. místo 500,- Kč + pohár + věcná cena
Dorost:
1. místo 1000,- Kč + pohár
2. místo 800,- Kč + pohár
3. místo 500,- Kč + pohár
Rezervace na soutěž
Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-opatovice-12911.html
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu. Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu..Startovní listina
Muži | ||||||
Poř. | Start. místo | Tým a jméno | Tým / Závodník | Okres | Zadal | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | Opatovice | PR | David Roman | ||
2 | 2 | Zahnašovice | KM | David Roman | ||
3 | 3 | Vysoká | PR | Tomáš Horák | ||
4 | 4 | Loučka | VS | Ludmila Dobešová | ||
5 | 5 | Hlinsko | PR | Petr Šromota | ||
6 | 6 | Lešná | VS | Jakub Grygařík | ||
7 | 7 | Býškovice | Muži | PR | Jindřich Fiala | |
8 | 8 | Heřmánky | NJ | Jakub Ondřej | ||
9 | 10 | Partutovice | PR | martin humplik | ||
Ženy | ||||||
Poř. | Start. místo | Tým a jméno | Tým / Závodník | Okres | Zadal | |
1 | 1 | Opatovice | PR | David Roman | ||
2 | 2 | Hranice | Muži 35+ | PR | David Roman | |
3 | 3 | Loučka | A | VS | Ludmila Dobešová | |
4 | 4 | Střítež nad Ludinou | PR | David Roman | ||
5 | 5 | Hlinsko | Ženy | PR | Naděžda Klvaňová | |
6 | 6 | Opatovice | Muži 35+ | PR | David Roman | |
7 | 7 | Valšovice (Hranice VI) | 35+ | PR | Dominik Palička | |
8 | 8 | Loučka | B | VS | Josef Kundrát | |
9 | 9 | Střítež nad Ludinou | B | PR | Aneta Staňková | |
10 | 10 | Dřevohostice | PR | Sabina Škrabalová | ||
Smíšený dorost | ||||||
Poř. | Start. místo | Tým a jméno | Tým / Závodník | Okres | Zadal | |
1 | 1 | Paršovice | PR | Barbora Švehlová | ||
2 | 2 | Dřevohostice | PR | Sabina Škrabalová | ||
3 | 4 | Milotice nad Bečvou | PR | Petr Korábečný | ||
4 | 5 | Kunovice | VS | Markéta Gábová |
Nejlepší výsledky na soutěži
Ženy TOP 10
Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Radíkov | PR | 17,11 | 16,92 | 17,11 | 2013/06/15 | Útok,nástřik 2xB úzké |
2. | Pravčice | KM | 17,10 | 18,14 | 18,14 | 2013/06/15 | Útok,nástřik 2xB úzké |
3. | Střítež nad Ludinou | PR | 18,20 | 18,03 | 18,20 | 2013/06/15 | Útok,nástřik 2xB úzké |
4. | Milotice nad Bečvou | PR | 17,91 | 20,04 | 20,04 | 2013/06/15 | Útok,nástřik 2xB úzké |
5. | Hlinsko | PR | 20,90 | 18,57 | 20,90 | 2013/06/15 | Útok,nástřik 2xB úzké |
6. | Rychlov | KM | 21,04 | 19,97 | 21,04 | 2013/06/15 | Útok,nástřik 2xB úzké |
7. | Opatovice | PR | 21,52 | 20,32 | 21,52 | 2013/06/15 | Útok,nástřik 2xB úzké |
8. | Býškovice | PR | 19,43 | 21,84 | 21,84 | 2013/06/15 | Útok,nástřik 2xB úzké |
9. | Kunovice | VS | 17,02 | 28,38 | 28,38 | 2013/06/15 | Útok,nástřik 2xB úzké |
10. | Paršovice | PR | 28,60 | 28,95 | 28,95 | 2013/06/15 | Útok,nástřik 2xB úzké |
11. | Hostašovice | NJ | 30,23 | 30,28 | 30,28 | 2013/06/15 | Útok,nástřik 2xB úzké |
12. | Bohuslávky | PR | 21,72 | 39,94 | 39,94 | 2013/06/15 | Útok,nástřik 2xB úzké |
13. | Radkova Lhota | PR | NP | NP | NP | 2013/06/15 | Útok,nástřik 2xB úzké |
14. | Partutovice | PR | NP | NP | NP | 2013/06/15 | Útok,nástřik 2xB úzké |
Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Soutěže pořadatele
Soutěže
Kdy | Kde | Liga |
---|---|---|
2024/05/26 | Radíkov, 1. kolo VC OSH Přerov | |
2024/06/22 | Opatovice, 2. kolo VC OSH Přerov | |
2024/06/29 | Paršovice, 3. kolo VC OSH Přerov | |
2024/07/06 | Olšovec, 4. kolo VC OSH Přerov | |
2024/07/13 | Černotín, 5. kolo VC OSH Přerov | |
2024/07/20 | Hustopeče nad Bečvou, 6. kolo VC OSH Přerov | |
2024/08/03 | Milotice nad Bečvou, 7. kolo VC OSH Přerov | |
2024/08/31 | Partutovice, 8. kolo VC OSH Přerov | |
2024/09/07 | Špičky, 9. kolo VC OSH Přerov | |
2024/09/14 | Provodovice, 10. kolo VC OSH Přerov | |
Kdy | Kde | Liga |